top of page

PECTUSLAB Hakkında

PectusLab olarak , yaptığımız Ar-Ge  çalışmaları ve klinik işbirlikleriyle ameliyatsız pektus  tedavi  çözümlerini mükemmelleştirmeye odaklı çalışmalar yürütüyor,    pektus sağlığı tedavisi için geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerinin küresel dağıtımını yapıyoruz.

HAKKIMIZDA

PectusLab olarak , yaptığımız Ar-Ge  çalışmaları ve klinik işbirlikleriyle ameliyatsız pektus  tedavi  çözümlerini mükemmelleştirmeye odaklı çalışmalar yürütüyor,    pektus sağlığı tedavisi ürün ve hizmetlerinin küresel dağıtımını yapıyoruz.

Bu bakış açımız sayesinde, dünya üzerinde az sayıda bulunan ameliyatsız pektus tedavisi ürünlerinin arasına kısa sürede kendi marka ve ürünlerimizi eklemeyi başardık.                           

Ürünlerimizin yanında sunduğumuz klinik destek ile, hastalarımızın tedavisindeki  ilerlemeyi takip ediyor ve proaktif olarak pektus deformasyonu iyileşmesindeki gelişmeleri yönlendiriyoruz.

Doktordaki Çocuk

VİZYONUMUZ

Göğüs  kafesi şekil bozuklukları üzerine ameliyatsız tedavi ürünleri araştırmayı, yenilikçi ürünler geliştirmeyi ve yüksek kalite standartlarında üretim yapmayı hedef alıyoruz.

MİSYONUMUZ

PectusLab, ameliyatsız Pektus tedavi ürünlerinin ulaşılabilir, yüksek kalitede ve hastanın tedavi beklentilerini en yüksek seviyede karşılamayı amaçlar.

Ürün yelpazemizi ve hizmet ağımızı sürekli genişletirken tedavi protokollerine özenle bağlı kalarak standartlarımızı sürekli geliştiriyoruz.

ARAŞTIRMA

PectusLab, bilimsel çalışmalarını Pektus Klinik’le  beraber yürütür ve anlık hasta-ürün ilişkisini takip eder.

 

Araştırma protokolümüz, hasta-ürün ilişkisini geliştirmeye ve inovasyonu hasta ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlamaya odaklanmaktadır.

ÜRÜN VE HİZMET

PectusLab, üretim süreci boyunca kalite standartlarını koruyarak doktorların ve hastaların güvenilir, yüksek kaliteli ürünlere ulaşımını  garanti eder. Kalite kontrol süreçlerine olan bağlılığımız, ürünlerimizin güvenirliğinin temelini oluşturmaktadır.

Satış sonrası gerekli tedavi desteği ve teknik servis hizmetleri sağlayarak hastalarımızın tedavi süreciden maksimum fayda sağlamasını  destekliyoruz.

bottom of page